REKLAMA

RZESZÓW. Zatrzymano złodzieja rowerów. Policja szuka ich właścicieli

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu na Nowym Mieście poszukują osób, które w wyniku kradzieży utraciły rowery. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo i odzyskali 10 rowerów. Teraz proszą pokrzywdzonych o kontakt z Komisariatem Policji I przy ul. Rejtana w Rzeszowie.

pexels-photo-6103091
Foto: pexels.com

Policjanci Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, dochodzenie w sprawie kradzieży rowerów.

W marcu pracujący nad sprawą policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rowerów. Odzyskali również 10 jednośladów.

 

Teraz funkcjonariusze ustalają osoby pokrzywdzone. Nie udało się ustalić właścicieli 5 rowerów.

W związku z tym, policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie poszukują osób pokrzywdzonych, które w okresie od stycznia do marca 2021 r. w Rzeszowie na terenie osiedla Nowe Miasto utraciły wskutek kradzieży rowery typu MTB oraz typu miejskiego.

 

Osoby te proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów 47 821 3823 lub 47 821 3810.

 

Źródło: KMP Rzeszów

22-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-zatrzymano-zlodzieja-rowerow-policja-szuka-ich-wlascicieli-8329-00r2kc