REKLAMA

RZESZÓW. Veto przedsiębiorców? Akcja #otwieraMY

RZESZÓW / PODKARPACIE. Coraz więcej przedsiębiorców zaczyna funkcjonować mimo wciąż aktualnych obostrzeń sanitarnych. Na Facebooku powstała inicjatywa #otwieraMY. Uruchomiono m.in. specjalną rzeszowską-podkarpacką grupę.

kitchen-731351_960_720
Foto: pixabay.com / zdjęcie pogladowe

Na Facebooku powstała grupa “otwieraMY | Rzeszów & Podkarpacie!”. Ma ona zrzeszać przedsiębiorców wielu branż, m.in.: gastronomicznej, turystycznej, czy fitness.

OtwieraMY | Rzeszów & Podkarpracie to grupa pozwalająca zareklamować się ponownie otwartym biznesom z Podkarpacia, a co za tym idzie daje też potencjalnym klientom możliwość dowiedzenia się, gdzie już można wyskoczyć – informuje administracja grupy.

Dalej w opisie grupy czytamy:
“Tutaj znajdziecie aktualizowaną na bieżąco listę miejsc otwartych dla Was!
– Obiekty noclegowe (hotele, pensjonaty, kwatery, domki)
– Placówki gastronomiczne (restauracje, bary, puby, kawiarnie, dyskoteki)
– Obiekty sportowe (stoki, lodowiska, siłownie, kluby fitness)
– Obiekty rozrywkowe (dyskoteki, place zabaw dla dzieci, parki rozrywki)
Ponadto, jeśli wciąż zastanawiasz się nad otwarciem biznesu możesz znaleźć tutaj porady prawnicze, które pomogą Ci w walce z sanepidem i policją oraz możesz zareklamować zrzutkę na prawnika”.

Obecnie funkcjonujące obostrzenia sanitarne, uniemożliwiające funkcjonowanie wielu branżom, działają od 24 października. Niedawno zostały przedłużone do końca stycznia, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Głośno swój sprzeciw wobec rządowych obostrzeń wyrażają przedsiębiorcy z Podhala. Inicjatywa Góralskie Veto ma na celu zjednoczenie przedsiębiorców zarabiających na chleb z turystyki na południu kraju. Informowaliśmy o niej TUTAJ.

Źródło: otwieraMY | Rzeszów & Podkarpacie! / Facebook

14-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)