REKLAMA

RZESZÓW. Pijany Ukrainiec wypadł z drogi i “zawisł” na przejeździe kolejowym!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W policyjnym areszcie trzeźwieje obywatel Ukrainy, który w nocy jadąc fordem, zjechał z drogi i częściowo zawisł na torowisku. Policjanci odholowali i zabezpieczyli auto. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.

df_1

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło we wtorek (14 stycznia). Przed godziną 4:00 nad ranem policjanci drogówki interweniowali na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Borowej w Rzeszowie, gdzie kierujący fordem transitem wjechał do rowu.

Na miejscu okazało się, że 24-letni obywatel Ukrainy zjechał z drogi na przejeździe kolejowym i wpadł do rowu. Jego samochód częściowo zatrzymał się na torowisku. Po sprawdzenie trzeźwości okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,3 promila. Auto zostało usunięte z torowiska i odholowane na parking.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 24-latka, a on sam został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie policjanci przedstawią mu zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KMP  Rzeszów

14-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pijany-ukrainiec-wypadl-z-drogi-i-zawisl-na-przejezdzie-kolejowym-2950-00r2kc