REKLAMA

PLAC BALCEROWICZA. Mateusz Maciejczyk: PCLA nie jest zagrożone. Mamy trzy lata na uzupełnienie (VIDEO)

PLAC BALCEROWICZA. Mateusz Maciejczyk: PCLA nie jest zagrożone. Mamy trzy lata na uzupełnienie (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dziś 24 października podczas 86. sesji Rady Miasta Rzeszowa, prezydent Konrad Fijołek przedłożył informację na temat spraw związanych z budową PCLA i z przejęciem gruntu na ul. Wyspiańskiego, w zamian za słynny teren obecnego placu Balcerowicza przy ul. St. Moniuszki ( o planach miasta przeczytacie Państwo w artykule https://rzeszow24.pl/rzeszow-plac-targowy-balcerek-do-likwidacji-jutro-protest-3208/ )

1698150240348

Realizacja stadionu, bezpośrednio tej inwestycji jest możliwa w oparciu o te tereny, które już posiadamy. Ale jeśli byśmy chcieli pozyskać tereny które trochę odsłonią ten stadion to; po pierwsze pozwolą nam na zbudowanie porządnej drogi do stadionu, wraz z zabezpieczeniem niezbędnych elementów, przestrzenno-parkingowo-”bezpieczeństwowych”,  żeby można było realizować na przykład imprezy piłkarskie na najwyższym poziomie. Zgodnie z zaleceniami PZPN-u i policji. Potrzebujemy tej zwiększonej powierzchnitłumaczył prezydent Konrad Fijołek

Do tej wypowiedzi odniósł się radny klubu Koalicji Obywatelskiej Mateusz Maciejczyk. Zapraszymy do obejrzenia materiału video. 

24-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)