REKLAMA

20-letnia dziewczyna skoczyła do Wisłoka. Kobieta miała zamiar popełnić samobójstwo

RZESZÓW. W nocy rzeszowscy policjanci poszukiwali zaginionej 20-latki. Kobieta poinformowała znajomych, że chce popełnić samobójstwo. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli jej poszukiwania. Uratowali ją przypadkowi świadkowie, którzy widzieli jak skacze do Wisłoka. Zawiadomili policjantów. Kobietą zajęli się lekarze.

W niedzielę, około godz. 2.00 w nocy dyżurny rzeszowskiej komendy został zawiadomiony o możliwości popełnienia samobójstwa przez młodą kobietę. Informacja przekazała policjantom jej znajoma. Otrzymała ona sms-a, że koleżanka ma zamiar popełnić samobójstwo. Z informacji wynikało, ze 20-latka zamierza się utopić.

W rejon Wisłoka niezwłocznie zostali skierowani policjanci. W poszukiwaniu kobiety przeszukali teren wzdłuż brzegów rzeki. Sprawdzili również rzeszowskie mosty. Jednocześnie policjanci próbowali skontaktować się z nią telefonicznie, a gdy to się nie udało namierzali jej telefon komórkowy. Skontrolowano miejsce skąd poszukiwana ostatnio łączyła się oraz miejsca, gdzie była widziana. W trakcie poszukiwań dyżurny jednostki otrzymał informację, że kobieta przebywa w mieszkaniu przy ulicy Dąbrówki.

Na miejscu policjanci zastali dwóch młodych mężczyzn i poszukiwaną kobietę. Okazało się, że przechodząc bulwarami zauważyli oni, jak kobieta skoczyła z kładki nad Wisłokiem. Mężczyźni wyciągnęli kobietę z rzeki. Razem z nią udali się do wynajmowanego mieszkania skąd zawiadomili policjantów. Funkcjonariusze przewieźli kobietę do jednostki, gdzie potwierdzili jej dane i zawiadomili najbliższych. Mimo, że nie odniosła widocznych obrażeń wezwali karetkę pogotowia, której załoga zdecydowała o przewiezieniu jej do szpitala.

logo

Zdjęcie: archiwum KMP

15-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

20-letnia-dziewczyna-skoczyla-do-wisloka-kobieta-miala-zamiar-popelnic-samobojstwo