TAG: sezon - Rzeszów24.pl | Praca Rzeszów ogłoszenia, noclegi, nieruchomości, firmy, mieszkania - hotele, noclegi, ogłoszenia, firmy rzeszów

Karpaty rozbite przez Stal Rzeszów. Krośnianie z pierwszym golem w sezonie (SKRÓT, VIDEO)

Resovia wygrała na gorącym terenie. Ambitny Cosmos grał o zwycięstwo do ostatnich minut (SKRÓT, FILM)

Cztery bramki w 81. derbach Rzeszowa. Stal – Resovia 2:2. Emocji nie brakowało! (SKRÓT, FILM)

Resovia Rzeszów remisuje z Podlasiem Biała Podlaska 1:1 (SKRÓT, FILM)

Twierdza Resovii zdobyta już w pierwszym pojedynku. Garbarnia Kraków wygrywa 2:0 (SKRÓT, FILM)

Stal pokonuje Resovię 3:0 w jubileuszowych derbach Rzeszowa (SKRÓT, FILM)

AKTUALIZACJA: Mecz do jednej bramki. Resovia pokonuje Avię 4:0 (FILM, SKRÓT MECZU) (1)

Orzeł Przeworsk urywa punkty Stali Rzeszów. Karpaty Krosno odskakują (ZDJĘCIA)

FINAŁ: Czarni górą w obu grupach. W niedzielę poznamy nowych pierwszoligowców (WYNIKI, RETRANSMISJE)

FINAŁ: Zwycięstwa Hutnika Kraków i Czarnych Rząśnia w drugim dniu katowickiego turnieju (WYNIKI, RETRANSMISJE)

FINAŁ: Katowice i Gorzów Wlkp. wygrywają w pierwszym dniu turnieju. Walka o I ligę trwa (WYNIKI, RETRANSMISJE)

Decydująca walka o I ligę siatkarzy. Transmisje na żywo tylko w Esanok.pl!

Udana inauguracja sezonu na własnym torze. PGE Stal Rzeszów wygrywa z Betard Spartą Wrocław 52:37 (ZDJĘCIA)

Stal Rzeszów remisuje z Motorem Lublin 1:1. Punkt uratowany w 91. minucie (ZDJĘCIA)

Stal Rzeszów pokonuje Wólczankę 3:2. Bez zmian w czołówce tabeli (ZDJĘCIA)

TRANSMISJA NA ŻYWO: Lider z Sanoka w akcji. To wcale nie musi być łatwy mecz (FILM)

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ostatni mecz mistrzów Polski w Arenie w 2014 roku. “Pluszakowe” szaleństwo podczas hitu kolejki: Sanok – Nowy Targ

HOKEJ TRANSMISJA VIDEO NA ŻYWO: Rewanż za finał! Sanok – Tychy

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – MUKS Orlik Opole. Tylko w Esanok.pl!

Resovia pokonuje Chełmiankę 1:0 i wygrywa III ligę! (FILM)