REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ostatni mecz mistrzów Polski w Arenie w 2014 roku. “Pluszakowe” szaleństwo podczas hitu kolejki: Sanok – Nowy Targ

SANOK / PODKARPACIE. W piątek hokeiści Ciarko PBS Bank rozegrają ostatni w 2014 roku mecz przed własną publicznością. Rywalem w meczu 26. kolejki PHL będzie MMKS Podhale Nowy Targ. Podczas spotkania odbędzie się akcja Teddy Bear Toss. Na bezpośrednią relację z meczu zaprasza Esanok.pl.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ
ARENA SANOK
12.12.2014 godzina 18:00


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 12.12.2014, od godziny 17:55)

To ostatnia szansa dla sympatyków sanockiego hokeja na oglądanie w akcji mistrzów Polski w Arenie w 2014 roku. Pojedynek 26. kolejki Polskiej Hokej Ligi zapowiada się niezwykle ciekawie i może się okazać znakomitym zwieńczeniem tegorocznych rozgrywek. Spotkają się bowiem dwie drużyny z górnej części tabeli, więc o dobry poziom sportowy powinniśmy być spokojni. Oczywiście, kibice pamiętają jeszcze pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w sezonie 2014/2015 zakończony deklasacją ekipy z Nowego Targu (10:1), ale w każdym kolejnym spotkaniu ligowym “Szarotki” prezentowały się lepiej i wydaje się, że do powtórki podopieczni Marka Ziętary, nie dopuszczą o czym może świadczyć choćby rewanż rozegrany na lodowisku w Nowym Targu, gdzie ponownie górą byli sanoczanie, ale już tylko 1:0.

W meczu z Podhalem w barwach obrońców tytułu najprawdopodobniej zadebiutuje Róbert Krajči.

Z naszej strony zrobiliśmy wszystko, aby Róbert Krajči mógł zagraćw spotkaniu z Nowym Targiem. Czekamy na dokumenty z poprzedniego klubu zawodnika (Bejbarys Atyrau – przyp. red.) – mówi Maciej Bilański, wiceprezes Ciarko PBS Bank KH Sanok.

33-letni Słowak występował wcześnie w Aksam Unii Oświęcim i było czołową postacią swojego zespołu, z którym dwukrotnie zdobył brązowy medal mistrzostw Polski. W drużynie z Małopolski zagrał w 111 spotkaniach, strzelając 70 bramek i notując 61 asyst. Na jego skuteczność liczą również kibice z Sanoka.

Podczas piątkowego meczu, wzorem lodowisk NHL, w Arenie zostanie zorganizowana akcja Teddy Bear Toss. Kibice przyniosą ze sobą pluszowe maskotki i po pierwszej zdobytej bramce gospodarzy, wyrzucą je na taflę. Zebrane w ten sposób zabawki trafią do podopiecznych fundacji Czas Nadziei oraz do młodych pacjentów oddziału dziecięcego sanockiego szpitala. Warto zaznaczyć, że w poprzednim sezonie sanoczanie podarowali 1140 maskotek. Organizatorzy proszą, aby pluszaki były zapakowane w foliowe worki czy reklamówki.

Transmisję na żywo z meczu Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ przeprowadzi portal Esanok.pl.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 17:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 12.12.2014, od godziny 17:55)

11-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)