Ciąg dalszy poszerzania ścieżki nad Wisłokiem

RZESZÓW. Krok po kroku udaje się znaleźć w budżecie miasta obiecane pieniądze na poszerzenie ciągu pieszo-rowerowego nad Wisłokiem. W sumie wygospodarowano dodatkowe 300 tys. zł.

radi_PONa sesji Rady Miasta Rzeszowa (16.02.) radnym PO udało się skutecznie zawnioskować o zwiększenie tegorocznej puli pieniędzy na poszerzenie ścieżki na odcinku ok. 550 m od zapory do Lisiej Góry.

Chodzi o rozdzielenie ścieżki pieszej od rowerowej w miejscu, gdzie jest największy strumień pieszych – mówi Marcin Deręgowski, radny PO. – Wkrótce ma zostać ogłoszony przetarg, a zadanie powinno być zakończone przed wakacjami.

Radny podkreśla jednak, że lepiej byłoby gdyby całą inwestycję na długości ok. 2 km wykonać za jednym razem, przez jednego wykonawce, zamiast rozdzielać ją na mniejsze zadania.

W Wieloletniej Prognozie Finansowej dla miasta Rzeszowa była zapisana cała kwota (2,6 mln zł,) co miało umożliwić realizację inwestycji do 2015 roku. Później jednak poszerzenie ciągu pieszo-rowerowego zostało podzielone na mniejsze odcinki, a inwestycja podzielona na przestrzenni kilku… lat.

Ewelina Nawrot

Jeśli chcesz aby twój komentarz pojawił się natychmiast, skorzystaj z formularza Facebooka.

Jeden komentarz do “Ciąg dalszy poszerzania ścieżki nad Wisłokiem”

  1. minecraft games napisał(a):

    When some one searches for his required thing, so
    he/she desires to be available that in detail, therefore that thing is maintained over here.

    Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz: