REKLAMA

Życie miasta w portretach zapisane, czyli 365 twarzy Rzeszowa

RZESZÓW. Projekt został zainicjowany przez dwóch rzeszowskich fotografów, którzy robiąc zdjęcia portretowe ludziom na co dzień mieszkającym w stolicy Podkarpacia, chcieli przez to pokazać oblicze miasta.

Krzysztof Koch i Krzysztof Kuraś pracują nad prezentacją, która ma zawierać 365 twarzy ludzi niekoniecznie będących rodowitymi Rzeszowianami. Osoby te mają tworzyć aktualne życie miasta, więc mogą być i przyjezdni, którzy zdecydowali się tu osiedlić. Na fotografiach znajdą się różni ludzie począwszy od nie znanych z mediów kończąc na osobach powszechnie znanych tu i na świecie. Fotografie będą opatrzone krótkimi historiami , anegdotami oraz innymi opowieściami. Kto może wziąć udział w tym projekcie? Odpowiedź jest prosta – KAŻDY. Jest jednak kilka warunków. Oto one: przysłanie jakiegokolwiek swojego zdjęcia, napisanie w paru zdaniach powodu chęci przystąpienia do projektu, zgoda na publikacje wizerunku w internecie (stronach projektu i powiązanych z nim), w mediach (prasa, telewizja, billboardy, album), w materiałach marketingowych i promocyjnych projektu 365twarzyrzeszowa, zrzeczenie się praw majątkowych do publikacji wizerunku, w przypadku osób niepełnoletnich, zgoda opiekunów prawnych. Na koniec każdy uczestnik otrzyma finalne zdjęcia (w pełnej rozdzielczości) w wersji cyfrowej.

1010750_599973176690795_1917003898_n

26-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zycie-miasta-w-portretach-zapisane-czyli-365-twarzy-rzeszowa