REKLAMA

Zwycięski początek sezonu hanbikera Rafała Wilka

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wielokrotny zwycięzca Pucharu Świata i Europy w kolarstwie ręcznym, dwukrotny złoty medalista paraolimpijski z Londynu, właśnie rozpoczął kolejny sezon i już po pierwszych startach znalazł się na pozycji lidera Pucharu Europy.

Podopieczny SPAR Polska, handbiker Rafał Wilk rozpoczął nowy sezon w mistrzowskim stylu startując w Emiratach Arabskich. Spontaniczny start w 5-kilometrowym wyścigu podczas maratonu Zayed przyniósł mu zwycięstwo i dodał energii do właściwego wyścigu w European Handcycling Circut w Abu Dhabi, gdzie ponownie potwierdził swoją doskonałą formę. Pokonując dystans 16,5km w czasie 25:41.41 wygrał z 1-minutową przewagą nad drugim na mecie Heinzem Fraiem. W drugim tego dnia starcie odbywającym się w formule 1 godzina + 1 okrążenie, również zyskał najlepszy wynik, dzięki czemu początek sezonu otworzył z pozycji lidera Pucharu Europy.

RW2

Bardzo cieszę się z tych zwycięstw – mówi Rafał Wilk. – Po takim otwarciu sezonu optymistycznie patrzę na kolejne starty – dodaje.

Rafał Wilk to przykład prawdziwego sportowca, który poważnie traktuje rywalizację i konsekwentnie dąży do realizacji celów, które sobie stawia – mówi Roman Materna, Dyrektor Marketingu SPAR Polska. – Podziwiamy jego zapał i energię oraz dotychczasowe osiągnięcia i z wielką przyjemnością w dalszym ciągu będziemy towarzyszyć jego startom.

RW3

RW

materiał nadesłany

31-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zwycieski-poczatek-sezonu-hanbikera-rafala-wilka