REKLAMA

ŻUŻEL: Stal Rzeszów nie ma licencji na jazdę w I lidze

Stal Rzeszów nie otrzymała licencji na starty w Nice I Lidze Żużlowej w sezonie 2019. Taką decyzję wydał Zespół ds. Licencji dla Klubów Żużlowych PZM. Klub nie dostarczył wszystkich rozliczeń z poprzedniego sezonu.

Przechwytywanie_45

Foto: Kacper Ciuba / Archiwum Rzeszów24.pl

Rzeszowska drużyna żużlowa do 13 grudnia może złożyć odwołanie od decyzji Zespołu do spraw Licencji. Prezes klubu zamierza z tej możliwości skorzystać. Włodarze “Żurawi” za taki stan rzeczy winią osobę odpowiedzialną za przygotowanie dokumentów, która ich zdaniem dopuściła się zaniedbań.

 

Oto oświadczenie Stali Rzeszów, które zarząd opublikował na stronie internetowej klubu:

Szanowni Kibice, W związku z nieotrzymaniem licencji na starty w rozgrywkach I DM Ligi w sezonie 2019, oświadczamy, iż będziemy się odwoływać w tej kwestii do Prezydium ZG PZM. 

Faktem jest, iż osoba zajmująca się przygotowaniem dokumentów niezbędnych do otrzymania takowej licencji dopuściła się zaniedbania i nie skompletowała wszystkich zaświadczeń.

 Na dzień dzisiejszy już została wysłana część brakujących dokumentów. Zostaliśmy poinformowani o terminie na odwołanie od powyższej decyzji do 13 grudnia br. i z tego prawa zamierzamy skorzystać.

Speedway Stal Rzeszów S.A.

 

08-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)