REKLAMA

ŻUŻEL. RzTŻ wystartuje pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W sezonie 2021 rzeszowski żużel ponownie będzie reprezentował zespół o nazwie Stal Rzeszów. Drużyna żużlowa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego poinformowała, że w nowym sezonie wystartuje pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów.

dsavav

Foto: Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe

Publikujemy pełną treść komunikatu klubu (zapis oryginalny):

Informujemy, że drużyna żużlowa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego w sezonie 2021, w rozgrywkach o mistrzostwo 2 ligi oraz innych zawodach Polskiego Związku Motorowego występować będzie pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów. Nazwa naszej drużyny jest konsekwencją aktywności marketingowej naszego Klubu i podpisania umów sponsorskich z firmami 7R S.A. i Stolaro.pl o wspieraniu przez nie działalności sportowej naszego Klubu w tym roku, w tym wejściu w nazwę naszej drużyny.

Z satysfakcją pragniemy również poinformować, że zgodę na używanie w nazwie naszej drużyny nazwy Stal wyraził Zarząd ZKS Stal Rzeszów. Reaktywując w 2019 roku żużel w Rzeszowie podkreślaliśmy, że chcemy kontynuować tradycje żużlowe w naszym mieście, które zbudowali swoimi wielkimi sukcesami na torach krajowych i zagranicznych reprezentanci Stali. Na mocy podpisanego z ZKS Stal porozumienia zostało to także formalnie uregulowane. To także ukłon w kierunku naszych wiernych kibiców, którzy identyfikują się ze stalowskim speedwayem i z pewnością liczą na sportowy awans naszej drużyny. Jest to dla nas duże sportowe wyzwanie. Razem z naszymi zawodnikami dołożymy starań, aby mu sprostać.

Pragniemy dodać, że nazwa naszego stowarzyszenia nie ulega zmianie. Sponsorem strategicznym klubu jest firma 7R S.A.

Prosimy media i podmioty współpracujące, aby w odniesieniu do naszej drużyny od dnia publikacji tego komunikatu, używać nazwy drużyny 7R Stolaro Stal Rzeszów.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego

 

Źródło: RzTŻ

19-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)