REKLAMA

ŻUŻEL: Prezentacja drużyny i przedsezonowa msza święta

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sekcja Żużlowa ZKS STAL Rzeszów zaprasza 3 kwietnia (czwartek) na godz. 18.30 do kościoła pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 71, gdzie zostanie odprawiona msza święta  w intencji zawodników, działaczy i kibiców rzeszowskiego sportu żużlowego. Dwa dni później odbędzie się prezentacja drużyny i spotkanie z kibicami.

5 kwietnia, w sobotę, o godzinie 19.30 zapraszamy wszystkich sympatyków żużla na spotkanie z zawodnikami PGE Marmy Rzeszów.

Spotkanie, połączone z prezentacją drużyny  odbędzie się w Centrum Kulturalno – Handlowym Millenium Hall, na I piętrze, w Sport’s Bar-B-Q.

Zawodnicy przybędą  do Sport’s Baru prosto ze sparingu z Tarnowa, więc kibice będą mogli  na gorąco z nimi porozmawiać, powymieniać uwagi na temat meczu i zdobyć autograf.

Termin, 5 kwietnia, sobota, godzina 19.30

Miejsce: Sport’s Bar-B-Q, Millenium Hall, I piętro

Dzień 5 kwietnia to także święto miłośników żużla w Millenium Hall! Do rozdania 500 wejściówek na dwa ważne spotkania, otwierające sezon – trening punktowany PGE Marma Rzeszów i Unii Tarnów, który odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 16.00, oraz trening punktowany PGE Marma Rzeszów i CKM Włókniarz Częstochowa, datowany na 11 kwietnia, na godzinę 17.00. W celu zdobycia wejściówek na oba spotkania, wystarczy 5 kwietnia w godzinach 10-18 zrobić zakupy w jednym ze sklepów lub punktów gastronomicznych za min. 30 zł, podać hasło „Żużel” i odebrać wejściówkę. Zabawa opiera się na zasadzie pierwszeństwa, ilość wejściówek w każdym sklepie i punkcie jest ograniczona.

foto: sxc.hu

źródło: materiały nadesłane

 

01-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zuzel-prezentacja-druzyny-i-przedsezonowa-msza-swieta