REKLAMA

ŻUŻEL. Bracia Curzytkowie z Rzeszowa w składzie wicemistrza Polski!

RZESZÓW, WROCŁAW. Wychowankowie ZKS-u Stali Rzeszów, Michał i Bartosz Curzytkowie, w najbliższym sezonie będą reprezentowali klub żużlowej Ekstraligi. Juniorzy z Rzeszowa wzmonią w nadchodzącym sezonie skład wicemistrza Polski, Betardu Sparty Wrocław.

Drużyna Betard Sparty Wrocław powiększyła się o dwóch utalentowanych młodzieżowców. Na zasadzie wypożyczenia, wrocławski klub wzmocnili bracia Michał i Bartosz Curzytek. 17 – letni Michał i rok młodszy Bartosz zostali wypożyczeni do Betard Sparty Wrocław z macierzystej ZKS Stali Rzeszów. Betard Sparta zapewniła sobie także opcję transferu definitywnego po zakończeniu rocznego wypożyczenia – poinformował na swojej stronie klub Betard Sparta Wrocław.

W poprzednim seoznie obaj żużlowcy reprezentowali barwy drugoligowego Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań. Starszy z braci był podstawowym juniorem „Skorpionów”. W 16 meczach zdobył 62 punkty, osiągając średnią biegową 1,085 punktu na spotkanie. Młodszy z braci startował w zawodach młodzieżowych.

W formacji juniorskiej składu Betardu Sparty Wrocław znajduje się także inny rzeszowski wychowanek, Patryk Wojdyło. W ubiegłym sezonie startował głównie w roli gościa, reprezentując barwy drugoligowego Kolejarza Opole.

 

01-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)