REKLAMA

ŻUŻEL. Bracia Curzytkowie z Rzeszowa w składzie wicemistrza Polski!

RZESZÓW, WROCŁAW. Wychowankowie ZKS-u Stali Rzeszów, Michał i Bartosz Curzytkowie, w najbliższym sezonie będą reprezentowali klub żużlowej Ekstraligi. Juniorzy z Rzeszowa wzmonią w nadchodzącym sezonie skład wicemistrza Polski, Betardu Sparty Wrocław.

Drużyna Betard Sparty Wrocław powiększyła się o dwóch utalentowanych młodzieżowców. Na zasadzie wypożyczenia, wrocławski klub wzmocnili bracia Michał i Bartosz Curzytek. 17 – letni Michał i rok młodszy Bartosz zostali wypożyczeni do Betard Sparty Wrocław z macierzystej ZKS Stali Rzeszów. Betard Sparta zapewniła sobie także opcję transferu definitywnego po zakończeniu rocznego wypożyczenia – poinformował na swojej stronie klub Betard Sparta Wrocław.

W poprzednim seoznie obaj żużlowcy reprezentowali barwy drugoligowego Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań. Starszy z braci był podstawowym juniorem „Skorpionów”. W 16 meczach zdobył 62 punkty, osiągając średnią biegową 1,085 punktu na spotkanie. Młodszy z braci startował w zawodach młodzieżowych.

W formacji juniorskiej składu Betardu Sparty Wrocław znajduje się także inny rzeszowski wychowanek, Patryk Wojdyło. W ubiegłym sezonie startował głównie w roli gościa, reprezentując barwy drugoligowego Kolejarza Opole.

 

01-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zuzel-bracia-curzytkowie-z-rzeszowa-w-skladzie-wicemistrza-polski-6315-00r2kc