REKLAMA

ZTM: Bilety semestralne dla uczniów już w sprzedaży

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie rozpoczął sprzedaż biletów semestralnych dla uczniów. Są one ważne od rozpoczęcia roku szkolnego do końca stycznia 2019 roku.

6_1

Foto: Archiwum Rzeszów24.pl

Uczniowskie bilety semestralne kosztują 199 złotych. Cena za autobusy oraz pociągi POLREGIO wynosi 201 złotych. Posiadacze biletu mogą podróżować  wszystkimi liniami przez całą dobę.

Sprzedaż odbywa się przez internet (www.ebilet.erzeszow.pl , www.rtm.erzeszow.pl), w biletomatach, znajdujących się w pobliżu przystanków oraz w Punktach Obsługi Podróżnego (Lisa Kuli 20, Targowa 1, Grottgera 22, Centum Handlowe Plaza i Galeria Nowy Świat).

Bilet semestralny dla uczniów będzie ważny od 1 września do 31 stycznia. Do jego zakupu niezbędna jest Rzeszowska Karta Miejska.

Przypominamy również, że od 1 sierpnia ulegną zmianie rozkłady jazdy linii: 17, 51 oraz 53, o czym ZTM informował na swojej stronie przed kilkoma dniami.

31-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.