REKLAMA

Zrób zakupy i otrzymaj kartę rabatową do ponad 700 restauracji w całym kraju

RZESZÓW. Od najbliższego czwartku 21 sierpnia w CH Plaza Rzeszów będzie można otrzymać wyjątkową kartę rabatową do ponad 700 restauracji w całej Polsce. Karty OpenCard dostanie każdy klient, który zrobi zakupy na kwotę minimum 100 zł. Paragon będzie można wymienić na kartę w specjalnym stoisku na parterze Centrum. Weekend z OpenCard w CH Plaza Rzeszów potrwa do niedzieli 24 sierpnia.

plaza1

Podczas akcji organizowanej w rzeszowskiej Plazie w dniach od 21 do 24 sierpnia Klienci będą mogli wymienić paragon za zakupy w kwocie minimum 100 zł na kartę rabatową OpenCard. Karta o wartości 39zł, ważna będzie przez dwa miesiące. Paragony będzie można wymienić na parterze centrum w specjalnym stoisku OpenCard.

OpenCard to największy w Polsce DinersClub, który oferuje atrakcyjne rabaty do najlepszych restauracji w całej Polsce. Uczestnicy programu zyskują możliwość jedzenia w restauracjach z 50% zniżką na jedzenie lub 30% na cały rachunek. Program OpenCard powstał z myślą o miłośnikach dobrego jedzenia, ceniących sobie różnorodność kulinarną oraz swobodę wyboru. Zróżnicowana oferta restauracji gwarantuje, że każdy znajdzie rodzaj kuchni, która mu odpowiada oraz będzie miał okazję do spróbowania czegoś kompletnie nowego. W programie OpenCard uczestniczy ponad 700 restauracji z całej Polski, a w Rzeszowie m.in.  BurgerStore czy Mała Wacławówka.

19-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)