REKLAMA

Zostawili auto na miejscu kradzieży. Policja potrzebowała tylko chwili

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież materiałów budowlanych.

W piątek wieczorem policjanci z komisariatu w Sokołowie Małopolskim zostali zawiadomieni o podejrzeniu kradzieży materiałów budowlanych. Funkcjonariuszy zawiadomił właściciel, który zauważył dwóch mężczyzn szukających czegoś na terenie prowadzonej przez niego budowy. Na jego widok mężczyźni uciekli. Pozostawili jednak samochód, którym przyjechali.

Ponieważ w ostatnich dniach dochodziło już do kradzieży materiałów budowlanych, mogli to być potencjalni sprawcy. W związku z tym, policjanci obserwowali pozostawiony samochód. Ich podejrzenia potwierdziły się, gdy rano zjawił się po niego właściciel. Funkcjonariusze zatrzymali go, gdy próbował odjechać. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Tego samego dnia zatrzymali drugiego mężczyznę. To również mieszkaniec powiatu leżajskiego w wieku 23 lat.

Podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania policjanci znaleźli skradzione materiały budowlane. Łączna wartość utraconego w ciągu ostatniego tygodnia mienia oszacowana została na ponad 8 tys. złotych. Na podstawie zebranych informacji policjanci przedstawili zatrzymanym zarzuty kradzieży za co grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Rzeszów

policja2

09-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zostawili-auto-na-miejscu-kradziezy-policja-potrzebowala-tylko-chwili