REKLAMA

Zostań jednym z Młodych Liderów

RZESZOW. Stowarzyszenie „Młody Mołodycz” zaprasza osoby, dla których wolontariat jest czymś więcej niż tylko sposobem na zabicie nudy, a własny rozwój stawiają na pierwszym miejscu, do udziału w III edycji projektu Klub Młodych Liderów.

wol

Potrzebnych jest az 20 aktywnych uczestników, którzy po udziale w dwóch turach czterodniowych warsztatów staną na czele lokalnych Klubów Młodych Liderów. Zadaniem każdego z Klubów będzie realizacja własnych działań, na które otrzymają dofinansowanie z budżetu projektu. Powinny to byc osoby miedzy 18 a 26 rokiem zycia.

Działania mogą być dowolne, muszą jednak odpowiadać na potrzeby ludzi i miejsc, w których mieszkacie! Projekt kończy wizyta studyjna – uczestnicy odwiedzą wszystkie grupy KML, zakończona targami w Jarosławiu. Targi KML będą okazją do podzielenia się doświadczeniami, zainspirowania pomysłami i zachęcenia innych do pracy na rzecz społeczeństwa obywatelskiego.

Żeby zgłosić się do udziału w projekcie wystarczy wejść na stronę www.liderzy.org i wypełnić ankietę rekrutacyjną, znajdującą się w zakładce Zgłoś się! Zgłoszenia przyjmowane sa do 6 lipca.

10-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zostan-jednym-z-modych-liderow