REKLAMA

Zobacz „Kolegę Mela Gibsona” w CH Plaza Rzeszów

RZESZÓW / PODKARPACIE. CH Plaza Rzeszów już za tydzień zaprasza wszystkie panie i nie tylko, na wyjątkowy wieczór. W sobotę 7 marca 2015 r. w atrium Centrum zobaczyć będzie można spektakl „Kolega Mela Gibsona – Stand up Comedy” – Teatru bo tak. Aby zdobyć zaproszenie na wydarzenie, wystarczy w dniach 5 – 7 marca 2015 r. zrobić zakupy w rzeszowskiej Plazie za min. 100 zł.

Wieczór z Kolegą Mela Gibsona w CH Plaza Rzezów z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet to propozycja nie tylko dla pań. Sztuka, którą będzie można zobaczyć w atrium Centrum to relacja aktora Feliksa Rzepki, opowiadającego o swej wyboistej drodze artystycznej i życiowej, w której otarł się o wielkość, ale i doznał bolesnego upadku. Ten „wybitny” aktor znalazł się z powodu jednej decyzji dyrektora teatru w niezwykłej jak na artystę tej klasy sytuacji. Jest przesłuchiwany na komisariacie. Jednak dla tak znakomitego aktora widzem może być każdy – także przesłuchujący go komisarz policji. Gra więc przed nim z rozbrajającą szczerością rolę swojego życia, przy okazji kpiąc z całego środowiska artystycznego.

Autorem tekstu jest znany satyryk i konferansjer Tomasz Jachimek. W monodramie „Kolega Mela Gibsona” w rolę Feliksa Rzepki wciela się Marek Kępiński, spektakl wyreżyserował Paweł Szumiec, a sample i skrecze przygotował Jarosław Babula.

Spektakl odbędzie się 7 marca o godzinie 20:30 w atrium Centrum. Aby zdobyć zaproszenie, wystarczy w dniach od 5 do 7 marca 2015 r. zrobić zakupy w CH Plaza za min. 100 zł. Bilety będzie można odebrać w specjalnym punkcie zlokalizowanym na parterze Centrum.

Spektakl „Kolega Mela Gibsona” to nie jedyna atrakcja przygotowana przez CH Plaza Rzeszów na Dzień Kobiet. W niedzielę 8 marca w godzinach 12:00-18:00 wszystkie panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań medycznych, porad kosmetycznych, metamorfoz, zobaczyć pokazy fitness oraz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Głównym konkursem będzie udział w sesji zdjęciowej, w którym nagrodami będą bony na zakupy o wartości 300, 200 i 100 zł. Dodatkowo Centrum zapewni atrakcje dla najmłodszych, malowanie buzi oraz animacje związane z edukacją prozdrowotną.

dzien kobiet

materiał nadesłany

26-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zobacz-kolege-mela-gibsona-w-ch-plaza-rzeszow