REKLAMA

Zobacz co działo się na precastingu do programu “Mam Talent” w Rzeszowie! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Dziś od godz. 10.00 w Teatrze Maska odbywa się precasting do programu “Mam Talent”, który zgromadził mnóstwo osób, które chcą zaprezentować swoje umiejętności i dostać się do programu. 

mam talenttttt

Uczestników castingu można było zobaczyć i usłyszeć już przed teatrem. Wykorzystywali oni każdą chwilę na trening. Przyszedłem tutaj na spontanie. O castingu dowiedziałem się wczoraj od kolegi o godz. 23.00. Stwierdziłem, że chce tu przyjść, pokazać ludziom to, co kocham robić. Zajmuję się freestyle footbolem. Przyszedłem z koleżanką Agnieszkąmówi Kamil, który przykuł naszą uwagę, trenując z piłką.

Spotykamy też osoby, które dopiero wypełniają formularze zgłoszeniowe. Chcemy się spróbować, pokazać innym to, co robimy, bo to jest nasza pasja. Chciałybyśmy zachęcić ludzi do uprawiania sportu. Jesteśmy cheerleaderkami.mówi Ola, która przyszła zaprezentować się z koleżankami cheerleaderkami z zespoły Rebels. Na razie nie mam stresu. Zobaczymy jak będzie później. dodaje.  

W teatrze daje się wyczuć stres wśród czekających. Jedni ćwiczą to, co przygotowali, inni siedzą w skupieniu, a jeszcze inni głośno rozmawiają. My średnio czujemy stres.  Chcielibyśmy się spróbować. Wypromować siebie, pokazać. Zawsze później na jakimś pokazie można zaznaczyć, że było się na castingu do “Mam talent”. Siedzimy tutaj już od 2 godzin.mówią Sebastian i Kuba, akrobaci z zespołu Feel 3 Clan.

Uwagę w sali oczekiwań przyciągały uśmiechnięte dziewczyny, ubrane w takie same stroje. Będziemy tańczyć dancehall, mamy nadzieję, że się dostaniemy dalej i wierzymy w to. Chyba każdy, kto tutaj przychodzi, ma taką nadzieję. Przyjechałyśmy tutaj z Bydgoszczy. Rzeszów bardzo się nam podoba. – komentuje Sylwia z Danceby Team. 

Na casting przyszli nie tylko młodzi, ale też reprezentanci starszego pokolenia. Gram na harmonijce ustnej, gitarze i śpiewam. Wszystko to zamierzam dziś zaprezentować za pomocą mojej autorskiej piosenki pt. “Słoneczko”. Uważam, że jestem dobry i chcę przejść dalej. Stresu nie czuję w ogóle.odpowiedział Krzysztof, zapytany o to, co chce zaprezentować.

Precasting potrwa dziś do godz. 17.00. Do 28 maja uczestnicy dowiedzą się, czy przeszli dalej. Jeśli tak, będziemy mogli zobaczyć ich w telewizji na castingach do programu. Trzymamy kciuki!

17-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zobacz-co-dzialo-sie-na-precastingu-do-mam-talent-w-rzeszowie-zdjecia