REKLAMA

Znani są sprawcy pobicia

RZESZÓW / PODKARPACIE.  7 czerwca w Rzeszowie doszło do napadu na dwóch mężczyzn. Policja ustaliła powody oraz sprawców zdarzenia. Motywem był kradziony alkohol.
Policja ustaliła, że sprawcami byli: nieletni 14-latek, trzech 17-latków,oraz panowie 18 i 19 lat. Bezpośrednio w pobicie zamieszani byli nieletni, jeden z 17-latków oraz 18-latek. Reszta panów biorących udział w zdarzeniu przesłuchiwana była w charakterze świadków.

Sprawa ma jednak swój dalszy ciąg. W trakcie śledztwa na jaw wyszło, że młodociani przestępcy ukradli 15 butelek alkoholu ze sklepu monopolowego i to właśnie ten alkohol chcieli sprzedać dwóm pobitym mężczyznom.

Dodatkowo jeden z 17-latków usłyszy zarzutu fałszowania dokumentów, gdyż znaleziono przy nim przerobioną legitymację szkolną swojego kolegi. Temu grozi kara 5 lat pozbawienia wolności. Reszta z mężczyzn biorących udział w pobiciu usłyszeć może zarzut nawet 3 lat pozbawienia wolności.

 

foto: kronika policyjna

źródło: KMP

 

20-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

znani-sa-sprawcy-pobicia