REKLAMA

Znamy już wszystkich artystów rzeszowskich Juwenaliów (KTO i KIEDY?)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Znana jest już pełna lista artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznych rzeszowskich Juwenaliów. W tym roku Juwenalia samodzielnie zorganizuje Politechnika Rzeszowska.

audience-868074_960_720

Foto: pixabay.com

W czwartek organizatorzy Juwenaliów opublikowali pełną listę artystów, którzy wystąpią na tej imprezie. Dni koncertowe będą miały miejsce od 9 do 11 maja w miasteczku studenckim Politechniki Rzeszowskiej. 9 maja na Rynku w Rzeszowie zostaną przekazane studentom klucze do bram miasta. O 16:00 studenci przejdą w barwnym korowodzie na teren koncertów. W kolejne dni wejście na wydarzenie będzie możliwe od godziny 18:00.

Pierwszego dnia wystąpią tacy wykonawcy, jak: Piękni i Młodzi, Nocny Kochanek, Mikrokosmos, Otsochodzi oraz Mrzonki. W drugi dzień na juwenaliowej scenie zobaczymy: Happysad, Lady Pank, Darię Zawiałow oraz rapera Kalego. W ostatni dzień koncertów publiczność usłyszy: Sławomira, O.S.T.R-a, Krzysztofa Cugowskiego, Otavę Yo oraz Palucha.

Występy będą darmowe dla studentów i uczniów szkół średnich. Pozostali muszą zakupić wejściówki. Do 15 kwietnia za trzydniowy karnet należy zapłacić 40 złotych, od 16 do 30 kwietnia trzeba zapłacić 50 złotych, a jednorazowa wejściówka to koszt 25 złotych

 

12-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)