REKLAMA

Znamy harmonogram przyjazdu europosła Andrzeja Dudy!

PODKARPACIE. W weekend Podkarpacie odwiedzi europoseł Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta Polski. Zobacz, jak będzie wyglądała jego sobotnia (17 stycznia) trasa po województwie.

Harmonogram jest jeszcze dopinany na ostatni guzik. Dokładne godziny zostaną jeszcze sprecyzowane – zaznacza Mateusz Kutrzeba z biura PiS.

Wizytę w województwie Podkarpackim Andrzej Duda rozpocznie od briefingu prasowego, który odbędzie się o godzinie 8:00 w Przemyślu.

Później, europoseł pojedzie do Jarosławia na spotkanie z samorządowcami.

Kolejnym krokiem będzie wizyta w Przeworsku, gdzie także odbędzie spotkanie środowiskowe. Następnie, kandydat PiS na prezydenta Polski odwiedzi Łańcut.

W stolicy Podkarpacia pojawi się około godziny 13:00. Godzinę wcześniej rozpocznie się briefing dla dziennikarzy w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, w którym będzie uczestniczył.

Około godziny 16:00 zaplanowane jest spotkanie w powiecie mieleckim.

Wieczorem Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Dzień wcześniej, 16 stycznia o godzinie 15:00, spotka się z mieszkańcami Sanoka w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

Polityk spotka się z mieszkańcami podkarpackich miejscowości i spróbuje ich przekonać do wsparcia w zbliżających się wyborach.

Zgodnie z ustawą, I tura wyborów prezydenckich w 2015 roku odbędzie się 10 lub 17 maja.

Andrzej Duda ma 42 lata, od 2006 do 2007 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, był również podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, oraz członkiem Trybunału Stanu, posłem na Sejm VII kadencji. Obecnie zasiada w ławach Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, gdzie trafił startując z listy Prawa i Sprawiedliwości.

6 grudnia 2014 rada polityczna PiS zatwierdziła jego kandydaturę jako przedstawiciela partii w wyborach prezydenckich w 2015.

534281_525487197468192_792164821_nAndrzej Duda. Źródło: facebook.com

źródło: Red., Wikipedia.pl

foto: facebook.com

14-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

znamy-harmonogram-przyjazdu-europosla-andrzeja-dudy-n001