REKLAMA

Znaleziono ciało martwej kobiety przy ulicy Cichej

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Funkcjonariuszy zawiadomiła rodzina zmarłej, gdy nie mogła nawiązać z nią kontaktu ani dostać się do jej mieszkania. Otworzyli je strażacy wyważając drzwi. W środku policjanci znaleźli ciało kobiety z obrażeniami głowy. W mieszkaniu przebywał również jej mąż, był nietrzeźwy.

Wczoraj około godziny 16 w jednym z mieszkań przy ulicy Cichej policjanci znaleźli zwłoki 53-letniej kobiety. Funkcjonariusze interweniowali na miejscu po zgłoszeniu od rodziny zmarłej. Rodzina zaniepokoiła się gdy nie mogła nawiązać z kobietą kontaktu. Nie mogła też dostać się do zamkniętego od środka mieszkania.

Również skierowanym na miejsce policjantom nikt nie otworzył mieszkania. Drzwi wyważyli wezwani na miejsce strażacy. W środku policjanci ujawnili ciało mieszkającej tam 53-letniej kobiety. W mieszkaniu przebywał również 59-letni mąż zmarłej. Był nietrzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany.
Pod nadzorem Prokuratora Rejonowego dla Miasta Rzeszowa oraz z udziałem lekarza biegłego, policyjna ekipa dochodzeniowa zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do dalszych badań. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności śmierci kobiety.

źródło: KMP Rzeszów

03-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

znaleziono-cialo-martwej-kobiety-przy-ulicy-cichej