REKLAMA

Przywłaszczył sobie znaleziony portfel – grozi mu do 3 lat więzienia

Policjanci z komisariatu w Sokołowie Małopolskim ustalili mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie cudzego portfela. Podejrzany znalazł go na ławce w parku, gdzie zostawił go przez nieuwagę właściciel. Po ustaleniu podejrzanego policjanci przedstawili mu zarzuty. Funkcjonariusze odzyskali portfel z częścią pieniędzy.

policja sygnał_1

Pod koniec sierpnia, policjanci z komisariatu w Sokołowie Małopolskim zostali zawiadomieni o przywłaszczeniu portfela. Zawiadamiający i jednocześnie pokrzywdzony kilka dni wcześniej był z rodziną w parku. Tam przez nieuwagę zostawił na ławce portfel. Zorientował się dopiero po powrocie do domu, ale gdy wrócił do parku, portfela już nie było. Znajdowały się w nim pieniądze, dokumenty i karta bankomatowa.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci i na podstawie zebranych informacji ustalili, że portfel znalazł i przywłaszczył 67-letni mieszkaniec Sokołowa Małopolskiego. Podczas przeszukania, w miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze odnaleźli portfel, dokumenty, kartę bankomatową i cześć pieniędzy. Jak ustalili resztę pieniędzy mężczyzna zdążył już wydać.

Podczas przesłuchania podejrzany przyznał się do winy. Policjanci przestawili mu zarzut przywłaszczenia cudzego mienia i kradzieży dokumentów. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Rzeszów
Autor: Amelia Krupik
16-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

znalazl-i-zabral-portfel-ktory-do-niego-nie-nalezal-3056