REKLAMA

Zmiany w kursach autobusów z Rzeszowa do Boguchwały

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 1 grudnia zmienia się rozkład trzech linii komunikacji miejskiej. Jest to związane z zakupem nowych autobusów przez MKS.

Przechwytywanie_62_1_3

Foto: Kacper Ciuba / archiwum Rzeszów24.pl

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje Pasażerów, że od dnia 1 grudnia, na wniosek Burmistrza Boguchwały, zmianie ulegają rozkłady jazdy linii numer 3, 45 i 56.

Na liniach numer 45 i 56 likwidacji ulegają kursy realizowane w soboty, niedziele i święta. Ponadto na liniach numer 3 i 56 przestanie funkcjonować kurs nocny do Zarzecza i kurs powrotny do Rzeszowa.

Zmiany są związane z zakupem 54 nowych autobusów MKS. Pojazdy marki Iveco i Autosan mają poruszać się na dotychczasowych weekendowych trasach ZTM-u.

Od 1 grudnia MKS uruchamia nową świąteczno-weekendową linię numer 233 (Rzeszów – Mogielnica). Natomiast od 2 grudnia zostanie uruchomione nocne połączenie 203N. Obejmie ono trasę z Rzeszowa do Zarzecza przez Mogielnicę i Lutoryż. Dokładny rozkłady jazdy tych autobusów są dostępne na stronie: zgpks.rzeszow.pl

01-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmiany-w-kursach-z-rzeszowa-do-boguchwaly-5743-00r2kc