REKLAMA

Zmiana siedziby Centrum Informacji Turystycznej w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. 7 stycznia (wtorek) rozpoczęła się modernizacja Podziemnej Trasy Turystycznej. W miejscu, gdzie jest ona zlokalizowana swoją siedzibę ma na co dzień Centrum Informacji Turystycznej. Na czas remontu centrum przeniosło się na ulicę Grunwaldzką.

81565870_3335108636517206_6131755956154925056_o

Foto: Facebook / Podkarpackie.Travel

Wraz z początkiem roku Centrum Informacji Turystycznej, dotychczas funkcjonujące w Podziemnej Trasie Turystycznej (Rynek 26), zyskało nową lokalizację. Wszystkich poszukujących informacji o rzeszowskich i podkarpackich atrakcjach zapraszamy do punktu mieszczącego się przy biurze Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej przy ul. Grunwaldzkiej 2 (wejście od ul. Matejki) – informuje Sabina Mermer z Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Nowa lokalizacja punktu jest związana z modernizacją Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie, która rozpoczęła się we wtorek i potrwa do listopada 2020 roku. Warto dodać, że w centrum, oprócz informacji turystycznej, można także nabyć pamiątki z regionu, tematyczne wydawnictwa oraz bilety na wydarzenia kulturalne.

 

Zobacz także: Podziemna Trasa Turystyczna nieczynna od stycznia do listopada 2020 roku

09-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmiana-siedziby-centrum-informacji-turystycznej-w-rzeszowie-5446-00r2kc