REKLAMA

Zmiana organizacji ruchu na S19, węzeł Sokołów Małopolski

Od środy, tj. od 21 lipca 2020 roku wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na węźle Sokołów Małopolski drogi ekspresowej S19.

37275

Foto: GDDKiA Oddział w Rzeszowie

W związku z rozpoczęciem budowy węzła Sokołów Małopolski Północ w ramach odcinka S19 od węzła Kamień do węzła Sokołów Małopolski Północ, na istniejącym węźle Sokołów Małopolski wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Droga ekspresowa S19 i droga krajowa nr 19 na odcinku od w. Sokołów Małopolski do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 878 zostanie zamknięta dla ruchu:

– ruch pojazdów z drogi ekspresowej S19 w kierunku Niska zostanie przekierowany na drogę wojewódzką nr 875 w kierunku do miasta Sokołów Małopolski a następnie na drogę wojewódzką nr 878 i dalej drogę krajową nr 19 w kierunku Niska.

– ruch pojazdów w kierunku Rzeszowa zostanie przekierowany z DK19 na drogą wojewódzką nr 878 do Sokołowa Małopolskiego a następnie drogą wojewódzką nr 875 do węzła Sokołów Małopolski na drogę ekspresową S19.

Dodatkowo zostanie odcinkowo zamknięta droga powiatowa 1366R w rejonie budowanego węzła Sokołów Małopolski Północ i wprowadzone zostaną stosowne objazdy.

 sokołów s19 organizacja ruchu

Foto: GDDKiA Oddział w Rzeszowie

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca tego roku.

Źródło: GDDKiA

21-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmiana-organizacji-ruchu-na-wezle-sokolow-malopolski-s19-4161-00r2kc