REKLAMA

Zmiana czasu na zimowy. Z soboty na niedzielę pośpimy godzinę dłużej

RZESZÓW / PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę (24/25 października br.) śpimy godzinę dłużej. Czeka nas zmiana czasu z letniego na zimowy. Rzeszowski ZTM ogłosił, jak będą kursowały linie nocne autobusów komunikacji miejskiej.

time

Foto: pixabay.com

W nocy z 24 na 25 października 2020 roku przechodzimy z czasu letniego na zimowy. W ostatnią niedzielę października o godzinie 3.00 należy przestawić wskazówki zegara na godzinę 2.00. Oznacza to, że będziemy mogli pospać o godzinę dłużej.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku ze zmianą czasu letniego na zimowy, w nocy z 24 na 25 października 2020 r. nastąpią zmiany w kursowaniu linii nocnych:

  • Linia N1 – przyjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 2.55 czasu letniego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 2.00 czasu zimowego w kierunku Łukasiewicza,
  • Linia N2 – przyjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 2.57 czasu letniego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 2.00 czasu zimowego w kierunku Bł. Karoliny.

Rzeszowski ZTM informuje również, że w dniu 25 października br. (niedziela) pomiędzy godzinami: 02:00 (czasu letniego) a 06:00 (czasu zimowego) nie będzie możliwy zakup biletów w sklepie internetowym ebilet.erzeszow.pl oraz w aplikacji mobilnej zbiletem.pl ze względu na zaplanowaną przerwę modernizacyjną systemu transakcyjnego.

Źródło: red., ZTM Rzeszów

24-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmiana-czasu-na-zimowy-z-soboty-na-niedziele-pospimy-godzine-dluzej-4560-00r2kc