REKLAMA

Zmiana czasu na letni. Z soboty na niedzielę pośpimy krócej

RZESZÓW / PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę (27/28 marca br.) śpimy godzinę krócej. Czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Rzeszowski ZTM ogłosił, jak będą kursowały linie nocne autobusów komunikacji miejskiej.

time

Foto: pixabay.com

W nocy z 27 na 28 marca 2020 roku przechodzimy z czasu zimowego na letni. W ostatnią niedzielę marca o godzinie 2:00 należy przestawić wskazówki zegara na godzinę 3:00.

Oznacza to, że będziemy spali godzinę krócej.

 

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w związku ze zmianą czasu  zimowego na czas letni, w nocy z 27 na 28 marca 2021 roku informuje, że:

– Linia N1 – przyjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 1.55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej.

– Linia N2 – przyjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 1.57 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Słocińskiej.

 

Rzeszowski ZTM informuje również, że 31 marca br. (środa) pomiędzy godzinami: 04:30 a 05:00 nie będzie możliwy zakup biletów w sklepie internetowym ebilet.erzeszow.pl oraz w aplikacji mobilnej zbiletem.pl ze względu na zaplanowaną przerwę modernizacyjną systemu transakcyjnego.

 

Źródło: red., ZTM Rzeszów

27-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmiana-czasu-na-letni-z-soboty-na-niedziele-pospimy-krocej-3440-00r2kc