REKLAMA

Zmarła Danuta Steczkowska, pedagog muzyki, mama znanych wokalistek

PODKARPACIE. We wtorek 17 listopada zmarła Danuta Steczkowska – pedagog muzyki, matka wokalistek Justyny i Magdy. Przez wiele lat mieszkała na Podkarpaciu, m.in. w Rzeszowie i w Stalowej Woli. Miała 77 lat.

candle-1216603_1280

Foto: pixabay.com

O śmierci swojej mamy poinformowała wokalistka Magdalena Steczkowska, publikując emocjonalny wpis w mediach społecznościowych:

“Do zobaczenia, Mamusiu. Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie… bez bólu… z Tatą u boku… Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś”.

 

 

Danuta Steczkowska pochodziła z Duląbki koło Jasła, przez lata mieszkała w Rzeszowie i w Stalowej Woli. Pracowała jako pedagog muzyki, występowała w chórze. Doczekała się dziewięciorga dzieci. Dwoje z nich – Justyna i Magdalena Steczkowskie, to popularne wokalistki.

Danuta Steczkowska zmarła po długiej chorobie. Wiele lat temu przeszła ciężki wylew, po którym jeździła na wózku i nie mówiła. Na co dzień zajmowała się nią Justyna Steczkowska, która dostosowała do jej potrzeb swój dom, o czym materiał w grudniu zeszłego roku wykonał program Dzień Dobry TVN.

Źródło: onet.pl, Facebook / Magda Steczkowska

 

18-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmarla-danuta-steczkowska-pedagog-muzyki-mama-znanych-wokalistek-5593-00r2kc