REKLAMA

Zmarła 2-letnia Anielka, poszkodowana w pożarze w Leżachowie!

PODKARPACIE. Zmarła 2-letnia Anielka, poszkodowana w pożarze, który wybuchł 20 lutego w Leżachowie. W pożarze zginął jej ojciec.

2019-01-29_154878595210_1

Foto: pixabay.com

W sobotę Urząd Miasta i Gminy w Sienawie poinformował, że w nocy z piątku na sobotę zmarła Anielka – 2-latka, która ucierpiała w pożarze w Leżachowie.

Pożar wybuchł 20 lutego br. W momencie, gdy na miejsce przyjechali strażacy, część pomieszczeń domu była wypalona. Strażacy oddymili budynek, jednocześnie ewakuując na zewnątrz nieprzytomnego 30-letniego mężczyznę – ojca Anielki. Niestety, pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Poza domem była 2-letnia Anielka, która z licznymi oparzeniami została zabrana do szpitala. Dziewczynka miała liczne oparzenia, które obejmowały 80% powierzchni jej ciała. Anielka przebywała w szpitalu w Łęcznej.

Okoliczni mieszańcy bardzo szybko uruchomili charytatywną zbiórkę wspierającą leczenie Anielki oraz wspierającą jej mamę, która dzień po tragicznym pożarze urodziła synka.

Niestety. Mimo walki lekarzy, życia 2-letniej dziewczynki nie udało się uratować.

Źródło: red., superexpress, Miasto i Gmina Sieniawa / Facebook

04-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmarla-2-letnia-anielka-poszkodowana-w-pozarze-w-lezachowie-228-00r2kc