REKLAMA

Zmarł w wyniku obrażeń

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Wczoraj policjanci interweniowali na miejscu wypadku z udziałem rowerzysty. Wjeżdżający na skrzyżowanie rowerzysta zderzył się z kierującym samochodem Nissan Sunny. W wyniku odniesionych obrażeń rowerzysta zmarł w szpitalu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj około godziny 18 przy skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Powstańców Śląskich.  Jak wstępnie ustalili, kierujący rowerem 75-letni mieszkaniec Rzeszowa jadąc od ulicy Witolda, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu nissanem sunny. Kierujący samochodem 19-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał ulicą Paderewskiego w kierunku ulicy Armii Krajowej. W wyniku zderzenia rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł. Kierujący nissanem był w chwili wypadku trzeźwy.

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia przebiegu wypadku.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które były świadkami lub  mogą mieć wiedzę na temat wypadku   o kontakt z Referatem ds. Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

19-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmarl-w-wyniku-obrazen