REKLAMA

Zmarł Roman Stachowicz, były prezes Stali Rzeszów i Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

RZESZÓW / PODKARPACIE. W wieku 78 lat zmarł Roman Stachowicz – były wieloletni prezes i działacz Stali Rzeszów oraz rzeszowskiego i Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

rs

 Foto: Stal Rzeszów / archiwum

 

Pan Roman – wielki kibic i miłośnik Stali Rzeszów – był chodzącą encyklopedią jeżeli chodzi o klub z Hetmańskiej 69. Potrafił w mgnieniu oka podać datę i szczegóły wydarzenia związanego ze Stalą Rzeszów, często wspierając się swoimi kronikami prowadzonymi od lat 60. XX wieku. Pan Roman traktował Stadion Stali Rzeszów jak swój drugi dom i starał się nie opuszczać żadnego meczu swojej ukochanej drużyny. Wspierał także młodych zawodników Akademii Piłkarskiej naszego klubu, dbając o wychowanków przed laty jako prezes klubu oraz będąc na wielu spotkaniach drużyn młodzieżowych w ostatnim okresie. Był również dla nas nieocenionym wsparciem jeżeli chodzi o teksty i materiały historyczne. Panie Romanie – dziękujemy. Spoczywaj w pokoju! – czytamy na stronie Stali Rzeszów.

 

Źródło: Stal Rzeszów / Facebook

 

02-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmarl-roman-stachowicz-byly-prezes-stali-rzeszow-i-podkarpackiego-zwiazku-pilki-noznej-6222-00r2kc