REKLAMA

Zmarł policjant KMP w Rzeszowie, asp. sztab. Wojciech Tomas. Miał 43 lata

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zmarł policjant Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie aspirant sztabowy Wojciech Tomas. Miał 43 lata.

303-205341

Foto: aspirant sztabowy Wojciech Tomas / KMP Rzeszów

Z głębokim żalem informujemy, że odszedł od nas nagle nasz kolega – aspirant sztabowy Wojciech Tomas. Od 2005 roku pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie. Pozostawił żonę i córkę. Kierownictwo Podkarpackiej Policji i KMP w Rzeszowie, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Aspirant sztabowy Wojciech Tomas służbę w Policji rozpoczął w 2001 r. w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie. W 2004 roku został przeniesiony do Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. Służbę w komendzie Miejskiej Policji rozpoczął w 2005 roku najpierw w ówczesnym komisariacie IV Policji w ogniwie patrolowym, a następnie jako dzielnicowy. Od 2014 roku służył w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji, gdzie pracował do chwili śmierci. W Zespole Zarządzania Kryzysowego i Operacji Policyjnych.

Był wyróżniającym się policjantem, aktywnym również poza służbą. Zmarł nagle dzisiaj w nocy (11 marca br.) w wieku 43 lat, opuszczając pogrążonych w żalu żonę i córkę oraz przyjaciół i kolegów z pracy.

Źródło: KMP Rzeszów

11-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmarl-policjant-kmp-w-rzeszowie-asp-sztab-wojciech-tomas-mial-43-lata-1048-00r2kc