REKLAMA

Zmarł Jan Plaskacz, znany rzeszowski lekarz stomatolog

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zmarł Jan Plaskacz, znany rzeszowski stomatolog i ortodonta. Był to pierwszy rzeszowianin, który ukończył bieg Ironman. O śmierci rzeszowskiego lekarza poinformowało Stowarzyszenie Sportowe SWIM TRI Rzeszów, a także Komisja Stomatologicznej Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie.

2019-01-29_154878595210_1

Foto: pixabay.com

Z przykrością zawiadamiam , że nasz kolega, JAN PLASKACZ- pierwszy rzeszowianin , który ukończył IRONMAN a , wygrał wiele wyścigów , wielokrotny Mistrz Polski lekarzy, człowiek , który uwielbiał wyzwania niestety przegrał ten najważniejszy wyścig i odszedł do Krainy Łagodności – podało na Facebooku Stowarzyszenie Sportowe SWIM TRI Rzeszów.

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, ze po długiej i ciężkiej chorobie odszedł z naszego grona Szanowny Kolega dr n. med. Jan Plaskacz. Pozostawił pogrążoną w smutku najbliższą rodzinę, pacjentów i nas swoich kolegów i koleżanki z Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie. Pamięć Jego pozostanie w naszych sercach – poinformowała na Facebooku Komisja Stomatologicznej Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie.

 

10-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zmarl-jan-plaskacz-znany-rzeszowski-lekarz-stomatolog-1833-00r2kc