REKLAMA

Złodzieje wpadli prosto w policyjną zasadzkę. Grozi im 5 lat więzienia

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI / PODKARPACIE. Prosto w ręce policjantów z Głogowa Małopolskiego wpadli złodzieje metalowych elementów. Funkcjonariusze wcześniej dowiedzieli się o planowanej w Wysokiej Głogowskiej kradzieży i czekali na sprawców. Zatrzymali ich, gdy wyjechali z łupem z terenu spółdzielni. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Głogowa Małopolskiego uzyskali informacje o możliwej kradzieży na terenie spółdzielni mieszczącej się w Wysokiej Głogowskiej. Sprawcy mieli poruszać się samochodem marki Lublin. Wiedząc o planowanej kradzieży funkcjonariusze obserwowali miejsce przestępstwa. Informacja potwierdziła się, gdy po czterogodzinnej obserwacji na teren spółdzielni przyjechali potencjalni sprawcy białym lublinem.

Gdy o  godz. 15.20 wyjechali ze spółdzielni, policjanci ruszyli za nimi. Zatrzymali ich w  Rudnej Małej. Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Głogowa Małopolskiego w wieku 35 i 40 lat. W samochodzie przewozili skradzione ze spółdzielni metalowe elementy budowlane. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci zabezpieczyli również służący do przestępstwa samochód. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowana została na około 800 złotych. Funkcjonariusze ustalają teraz czy zatrzymani nie dopuścili się innych przestępstw. Jeszcze dzisiaj przedstawią im zarzut kradzieży.

źródło: KMP Rzeszów

zlodzieje w rekach policji

28-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zlodzieje-wpadli-prosto-w-policyjna-zasadzke-grozi-im-5-lat-wiezienia