REKLAMA

Złodzieje sprzętów elektronicznych schwytani!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu na Nowym Mieście zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież. Zatrzymani, kobieta i mężczyzna, ukradli telefony komórkowe i iPada w jednym z rzeszowskich hipermarketów. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli u nich dwa telefony. W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

Policjanci z komisariatu na Nowym Mieście wyjaśniali sprawę kradzieży artykułów elektronicznych w jednym z rzeszowskich hipermarketów. Początkiem grudnia nieznani sprawcy skradli sprzęt o wartości kilku tysięcy złotych. Na podstawie zebranych informacji i ustaleń, funkcjonariusze wytypowali dwójkę podejrzanych.

W piątek zatrzymali 17-letniego mężczyznę i 27-letnią kobietę. Podczas przeszukania w ich mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli dwa telefony. Jak ustalili policjanci, 17-latek pokonywał chroniące towar zabezpieczenia, kradł sprzęt, a opakowania porzucał na terenie sklepu. Skradziony towar sprzedawał nastepnie przez Internet. Zatrzymani poruszali się samochodem należącym do kobiety.

17-latek przyznał się do winy. Współudział w przestępstwie potwierdziła również kobieta. Oboje usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tych oraz ewentualnych innych kradzieży, których dopuścili się zatrzymani.

źródło: KMP Rzeszów,
foto: sxc.hu

 

17-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zlodzieje-sprzetow-elektronicznych-schwytani