REKLAMA

Złodzieje grasowali po os. Nowe Miasto. Ukradli kilkanaście rowerów

RZESZÓW. 13 zarzutów kradzieży rowerów na terenie Rzeszowa usłyszał zatrzymany przez policjantów mieszkaniec… Dębicy.

576343308
Do zatrzymania podejrzanego doszło we wtorek. Uwagę policjantów zwrócili dwaj mężczyźni, którzy autobusem przewozili rowery. Mężczyźni wysiedli przy al. Cieplińskiego, tam czekali już na nich policjanci. Na widok funkcjonariuszy zaczęli uciekać, odjeżdżając na rowerach w kierunku dworca. Po chwili policjanci zatrzymali jednego z nich.

Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Dębicy. Mężczyzna tłumaczył się, że niezabezpieczony rower znalazł  koło hipermarketu i pożyczył go, aby dojechać do dworca. Policjanci nie dali wiary tym tłumaczeniom i 26-latek trafił do policyjnego aresztu.

Ustalenia prowadzących postępowanie funkcjonariuszy potwierdziły te podejrzenia. Zatrzymany, wspólnie z drugim mężczyzną od soboty do poniedziałku skradł w  Rzeszowie w rejonie Nowego Miasta i ulicy Akademickiej kilkanaście rowerów. Skradzione jednoślady ukrywali, a następnie wywozili do Dębicy. Policjanci odzyskali 10 ukrytych na terenie Rzeszowa rowerów. Kolejny odnaleźli policjanci z Dębicy.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu 13 zarzutów kradzieży. Policjanci zatrzymali również drugiego poszukiwanego mężczyznę. Już usłyszał zarzuty. Odzyskane jednoślady policjanci już zwrócili właścicielom.

źródło: KMP Rzeszów

22-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)