REKLAMA

Złodzieja zatrzymali na “Dołowej”

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. W niedzielę okradł samochód zaparkowany przy ulicy Pigonia, zabierając z niego laptopa, dysk zewnętrzny oraz inne przedmioty.

policja11Wyjaśniający sprawę policjanci ustalili, że miejsce zaparkowania samochodu jest objęte kamerami monitoringu, który zarejestrował moment kradzieży. Mężczyzna w wieku około 50 lat z bagażnika wyjął skradzione przedmioty, a następnie udał się w kierunku Millenium Hall. Złodziej porzucił w toalecie część skradzionego mienia, a z laptopem wyszedł z galerii.

Zebrane informacje pozwoliły ustalić, że sprawcą jest 51-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania, znany policjantom z komisariatu na Nowym Mieście. Ponieważ z centrum handlowego udał się w kierunku ul. Dołowej funkcjonariusze skontrolowali mieszczący się tam bazar. Podczas sprawdzenia bazaru zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podejrzanego. Okazało się, że jest to podejrzewany 51-latek.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci przesłuchali go i przedstawili zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Rzeszów

30-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zlodzieja-zatrzymali-na-dolowej