REKLAMA

Zespół SYMPTONE z Rzeszowa zdobył nagrodę specjalną Antyfestu Antyradia!

Zespół SYMPTONE z Rzeszowa zdobył wyróżnienie w finale Antyfestu Antyradia 2021. Rzeszowscy muzycy zostali docenieni przez jury festiwalu i otrzymali nagrodę specjalną. Zespół zakwalifikował się także do półfinału kolejnego ogólnopolskiego festiwalu – Garaże. Awans do finału wyłoni głosowanie internautów.

Foto (3): SYMPTONE / materiały prasowe

 

Zespołu SYMPTONE z Rzeszowa zakwalifikował się do finałowej piątki w Antyfeście Antyradia i reprezentował Rzeszów w tegorocznym finale Antyfestu Antyradia, który odbywał się 25 lipca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

Jury doceniło rzeszowskich muzyków i przyznało im nagrodę specjalną festiwalu!

 

Do tegorocznej edycji festiwalu zgłosiły się 244 zespoły, z których 46 przeszło do półfinału.

Celem Antyfestu Antyradia jest promocja mało znanych artystów grających muzykę gitarową. Konkurs jest organizowany od 2009 roku. Wzięło w nim już udział ponad trzy tysiące kapel.

SYMPTONE zakwalifikował się również do półfinału kolejnego ogólnopolskiego festiwalu – Garaże. Dzięki głosom internautów zespół ma szansę zagrać w czasie sierpniowego koncertu w Szczecinie. Muzycy liczą na Wasze wsparcie!

Głosy można oddawać TUTAJ

 

Już w najbliższą sobotę będzie okazja, by posłuchać zespołu na żywo! W ramach akcji Atrakcje Na Wakacje na rzeszowskiej Marinie odbędzie się koncert plenerowy zespołu – 7 sierpnia (sobota) – Festiwal bRZEg Miasta 2021.

126912249_418419846198650_3176569947507030615_n

SYMPTONE z Rzeszowa powstał w 2019 roku. Zespół gra muzykę na pograniczu grunge’u, punk rocka i nu-metalu. W jego skład wchodzą: Piotr Kłęczek – wokal, Tomasz Solecki – bas, Tomasz Balicki – gitara, Wiktor Moreno – perkusja.

 

Źródło: materiały nadesłane

 

02-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)