REKLAMA

Zemsta na prezydencie? Mieszkańcy zablokowali Ferencowi wyjazd z domu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc podczas spotkania z pracownikami powiedział, że przed jego bramą ustawiono zapory, które blokowały wyjazd z posesji. To prawdopodobnie sprawka mieszkańców ul. Jana Pawła II, którzy w ten sposób chcieli sprzeciwić się pracom remontowym na swojej ulicy.

j

foto: archiwum rzeszow24.pl

Sytuacja miała miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Ferenc przyznał, że nie mógł wyjechać z posesji, bo przed bramą zastał ustawione zapory.

Bardzo możliwe, że ustawili je mieszkańcy remontowanej ulicy Jana Pawła II. Od września mają bardzo utrudniony dojazd do domu. Co więcej, w tym samym czasie prace remontowe odbywają się na al. Sikorskiego, przez co są skazani na paraliż komunikacyjny.

Inwestycję trzeba jednak dokończyć. Prezydent przyznał, że zdaje sobie sprawę z niezadowolenia mieszkańców. Ci z dzielnicy Budziwój narzekali na tymczasowy brak wody i na to, że nikt nie dał im wcześniej o tym znać. Skargi dotyczą też “wielkiego bagna”, jakie powstało w wyniku prac.

Remont ulicy Jana Pawła odbywa się na odcinku ponad 1 km. Koszt tej inwestycji to 9,6 mln złotych.

(az)

13-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zemsta-na-prezydencie-mieszkancy-zablokowali-ferencowi-wyjazd-z-domu