REKLAMA

Zegar z herbem Rzeszowa na biurowcu przy alei Rejtana? (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Właściciel biurowca Resovia Office, który powstaje przy ulicy Rejtana, chce zamontować na budynku 10-metrowy zegar z herbem Rzeszowa. Sprawa zostanie poruszona na najbliższej sesji Rady Miasta Rzeszowa.

Przechwytywanie_47

Foto: BIP Miasta Rzeszowa / projekt zegara

We wtorek 25 lutego br. odbędzie się XXVII sesja Rady Miasta Rzeszowa. W porządku obrad znalazła uchwała w sprawie wyrażenia zgody na wykorzystanie herbu Miasta Rzeszowa jako elementu zegara umieszczonego na budynku Resovia Office w Rzeszowie (druk: XXVII/9/2020).

Firma MK Invest Sp. z o.o., Sp. komandytowa zwróciła się z prośbą do Prezydenta Miasta Rzeszowa o wyrażenie zgody na wykorzystanie herbu Miasta Rzeszowa jako elementu zegara umieszczonego na budynku Resovia Office w Rzeszowie, który znajduje się przy alei Rejtana, obok Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall.

Herb Rzeszowa miałby zostać umieszczony na tarczy 10-metrowego zegara, na elewacji zewnętrznej 12-kondygnacyjnego, nowoczesnego obiektu. Będzie nowym punktem charaktersytycznym na mapie Rzeszowa – czytamy w uzasadnieniu do Uchwały Rady Miasta Rzeszowa.

Źródło: BIP Miasta Rzeszowa

20-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zegar-z-herbem-rzeszowa-na-biurowcu-przy-alei-rejtana-foto-7841-00r2kc