REKLAMA

Zdrowa żywność prosto od rolnika! Podkarpacki Bazarek niesie pomoc Ukrainie (VIDEO)

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Już po raz piąty Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego gościł rolników, hodowców i rękodzielników z terenu województwa podkarpackiego. Mieszkańcy naszego regionu znów chętnie i tłumnie odpowiedzieli na wyjątkową ofertę związaną przede wszystkim ze zdrową żywnością. PODR w Boguchwale pomaga uchodźcom z Ukrainy. Podczas piątek edycji ekobazarku przeprowadzono zbiórkę darów dla potrzebujących. Zapraszamy do obejrzenia relacji VIDEO.

Patronat medialny nad podkarpackim bazarkiem objęły nasze portale:

Rzeszów24.pl, tvPodkarpacie.pl oraz Podkarpacie24.pl

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, kierowany przez Roberta Pieszczocha wyszedł z bardzo potrzebną inicjatywą, by raz w miesiącu w Boguchwale odbywał się bazarek, na którym podkarpaccy rolnicy i przetwórcy zdrowej żywności będą mogli sprzedawać swoje produkty mieszkańcom. Pierwszy bazarek odbył się 6 listopada 2021 roku, drugi – świąteczny, miesiąc później. W obu terminach, na placu przy PODR pojawiły się tłumy klientów, pragnących kupić zdrową i ekologiczną żywność prosto od rolników.

Świąteczny bazarek skupił uwagę tysięcy klientów poszukujących zdrowej żywności prosto od podkarpackich rolników. Sprzedawców było ponad 170! Miesiąc później mroźna pogoda nieco przestraszyła kupców oraz klientów, choć i tym razem o najlepsze produkty wcale nie było łatwo. Kolejną okazję do zaopatrzenia się w zdrową żywność klienci zyskali 12 lutego. Była to walentynkowa odsłona Podkarpackiego Bazarku. Edycja marcowa poświęcona była pomocy uchodźcom wojennym z Ukrainy.

Nasze archiwalne relacje VIDEO:

Bazarek w Boguchwale. Zdrowo, ekologicznie i pysznie! (VIDEO, ZDJĘCIA)

Sukces świątecznego Ekobazarku! Zdrowa żywność prosto od rolnika! (VIDEO, ZDJĘCIA)

 foto: PODR w Boguchwale

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Relacja z pierwszego ekobazarku w Boguchwale:

Tłumy na podkarpackim bazarku. Produkty rolników sprzedane na pniu (VIDEO, ZDJĘCIA)

Czy podkarpacki bazarek zawita do Sanoka? Dyr. Pieszczoch już o tym myśli

foto nagłówek: grafika poglądowa

14-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)