REKLAMA

Zderzenie trzech pojazdów na A4 w Białobrzegach

BIAŁOBRZEGI / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek na autostradzie A4. Niewłaściwie wykonany manewr zmiany pasa ruchu był przyczyną zderzenia trzech pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala, gdzie po udzielonej pomocy medycznej wróciły do domu.

303-174593

Foto: Podkarpacka Policja

W miniony czwartek, tuż po godzinie 10:10 w Białobrzegach na autostradzie A4 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Kierująca samochodem osobowym marki Citroen, 37-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, nieprawidłowo zmieniając pas ruchu, uderzyła w tył osobowego audi. W skutek zderzenia się pojazdów, kierujący audi 40–letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego wjechał na lewy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z mitsubishi, którym kierowała 37-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego. Troje uczestników zdarzenia trafiło do szpitala, po udzielonej pomocy medycznej wrócili do domu.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę kolizji policjanci ukarali mandatem karnym.

Źródło: Podkarpacka Policja

10-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zderzenie-trzech-pojazdow-na-a4-w-bialobrzegach-6293