REKLAMA

Zderzenie osobówki z autobusem na A4 w kierunku Rzeszowa! (FOTO)

REGION. Policjanci z Łańcuta pracowali w nocy na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek w nocy na autostradzie A4 w kierunku Rzeszowa. Kierujący pojazdem marki Ford najechał na tył autobusu, a następnie uderzył w bariery energochłonne. Kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie zasnął za kierownicą.

303-203882

Foto: Podkarpacka Policja

Do zderzenia osobowego forda z autobusem doszło w czwartek około godziny 1:00 w nocy na autostradzie w kierunku Rzeszowa.

Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, winnym zdarzenia był kierujący fordem, 30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Mężczyzna najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i z dużą prędkością uderzył w tył jadącego przed nim autobusu, a następnie w bariery ochronne.

Autobusem, w który uderzył ford podróżowało czterdziestu pasażerów. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń. Pasażerowie uszkodzonego autobusu w dalszą podróż udali się pojazdem zastępczym.

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. Zarówno on, jak i kierowca autobusu byli trzeźwi.

303-203883

Źródło: Podkarpacka Policja

13-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zderzenie-osobowki-z-autobusem-na-a4-w-kierunku-rzeszowa-foto-683-00r2kc