REKLAMA

Zderzenie busa z osobówką pod Głogowem Młp. 3 osoby ranne (FOTO)

Policjanci interweniują na miejscu wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano pod Głogowem Małopolskim. W wyniku czołowego zderzenia pasażerskiego busa z samochodem osobowym ranne zostały 3 osoby. Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 9. Policjanci wyznaczyli objazdy.

303-177446

Foto: Podkarpacka Policja

Do wypadku doszło po godzinie 9:00, na drodze krajowej nr 9 pomiędzy Głogowem Małopolskim a Widełką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca seatem, 45-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, jadąc w kierunku Rzeszowa, podczas manewru wyprzedzania, zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku pasażerskim busem.

Po zderzeniu pojazd wjechał do przydrożnego rowu. Busem podróżowało 9 pasażerów. W wypadku ranna została kierująca seatem, a także 8-letnia pasażerka seata i pasażer busa. Kierowca busa 59-letni mieszkaniec Rzeszowa był trzeźwy.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Dla samochodów osobowych i autobusów policjanci wyznaczyli objazdy przez Budy Głogowskie. Samochody ciężarowe muszą czekać na przywrócenie ruchu.

Źródło: Podkarpacka Policja


31-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zderzenie-busa-z-osobowka-pod-glogowem-mlp-3-osoby-ranne-foto-1029-00r2kc