REKLAMA

Zbliża się kolejna gala “Laur Studenta 2014”

RZESZÓW. Organizatorem imprezy jest Samorząd Studentów UR, który jako przedstawiciel całego środowiska akademickiego Uniwersytetu Rzeszowskiego, postanowił uhonorować osoby, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju kultury studenckiej w Rzeszowie. Inicjatywa powstała z chęci podziękowania za okazaną pomoc przy wspieraniu akademickości. Organizatorzy Gali, postanowili przyznać nagrody  noszące nazwę „Laur Studenta 2014”. Statuetki otrzymają osoby bądź instytucje, które zdaniem studentów mają duży wkład w osiągnięcia naukowe, lub w znaczny sposób przyczyniają się do rozkwitu kultury studenckiej w regionie. Wyróżnieni zostaną także ludzie, których całokształt działań przyczynia się do poprawy jakości kształcenia oraz życia studenckiego, wyraźnie wpisując się w historię uczelni wyższych, a szczególnie Uniwersytetu Rzeszowskiego. Gala „Laur Studenta 2014” organizowana jest już po raz piąty. Impreza odbędzie się 28.02.2014 o godz. 19:00 w Hotelu Rzeszów. Podczas uroczystości zostaną wręczone wyróżnienia w 8 kategoriach:

1. „Przyjaciel Studenta”,

2. „Promotor Kultury Studenckiej”,

3. „Firma Przyjazna Studentom”,

4. „Instytucja Wspierająca Studentów”,

5. „Media”,

6. „Odkrycie Roku”,

7. „Pro Student”,

8. „Miejsce Przyjazne Studentom”.

Propozycje podmiotów nominowanych w poszczególnych kategoriach, z wyjątkiem „Przyjaciela Studentów” podał Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Natomiast zwycięzców wyłoni Kapituła Gali składająca się z studentów UR oraz członka Honorowego – Prorektora  ds. Studenckich i Kształcenia Prof. UR dr hab. Wojciecha Walata.

 

18-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zbliza-sie-kolejna-gala-laur-studenta-2014