REKLAMA

Zawodnik zasłabł podczas walki. Nieprzytomny został przewieziony do szpitala (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pochodzący z Rzeszowa Rafał Antończak, znany trener i zawodnik, zasłabł podczas pojedynku Lethwei (boks birmański) z Filipem Rządkiem. Zdarzenie miało miejsce w sobotę w trakcie walki w gali A1 Federation 7, która odbywała się w Jarocinie. Nieprzytomny zawodnik został przewieziony do szpitala i wprowadzony w stan śpiączki. Trwa walka o jego życie.

Nasz zawodnik Rafał Antończak zasłabł w trakcie półfinałowego pojedynku Lethwei z Filipem Rządkiem. W ringu natychmiast pojawiły się służby ratownicze, które zajęły się Rafałem. Stan zdrowia zawodnika jest najważniejszy dla organizatorów i uczestników gali A1 Federation 7 w Jarocinie, dlatego zakończyliśmy imprezę przedwcześnie, a pojedynek Artura Saladiaka z Denisem Makovskim przenosimy na kolejną galę. Wszyscy czekamy na dobre informacje dotyczące stanu zdrowia Rafała i modlimy się o pomyślny finał tej sprawy. Mistrzu, jesteśmy z Tobą! – czytamy w komunikacie Federacji A1 opublikowanym na Facebooku.

Zawodnik upadł i stracił przytomność w zasadzie bez kontaktu z rywalem. Na ringu szybko pojawili się medycy, którzy udzielili Antończakowi pomocy. Członek rzeszowskiego klubu Artfight nie odzyskał przytomności i został przewieziony do szpitala.

W obliczu tego zdarzenia gala została przerwana, a pojedynek Artura Saladiaka z Denisem Makovskim przeniesiony na kolejną imprezę.

Na poniższym nagraniu z walki Rafała Antończaka z Filipem Rządkiem widać moment zasłabnięcia zawodnika pochodzącego z Rzeszowa.

źródło: Federacja A1 – Fb, Freak Fight – Fb

foto: screen z filmu Freak Fight – Fb

20-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)