REKLAMA

Zawodniczka z Boguchwały wygrała na KSW 56! (WIDEO)

Pochodząca z Boguchwały Justyna Haba zwyciężyła w swojej walce na KSW 56 w Łodzi! Wygrała jednogłośną decyzją sędziów z niepokonaną dotychczas w KSW Karoliną Owczarz.

Foto: DWOT / materiały nadesłane

Faworytką walki była walcząca u siebie, pochodząca z Łodzi Karolina Owczarz, która miała za sobą karierę pięściarską, stoczyła wcześniej trzy walki w KSW i była przymierzana do angażu w najbardziej znanej organizacji MMA na świecie, czyli UFC. Rywalizacja nie potoczyła się jednak po myśli łodzianki, choć z początku na to się zapowiadało.

W pierwszych sekundach pojedynku Owczarz wykorzystywała swoje umiejętności bokserskie i celnie uderzała lewą ręką z kontrataku. Haba natomiast wywierała presję na przeciwniczce, przyciskając ją do siatki. Owczarz sprowadziła zawodniczkę z Boguchwały do parteru, ale to Haba była aktywniejsza.

W drugiej rundzie Owczarz mogła skończyć walkę przed czasem, wykonując dźwignię na łokieć, ale fighterka z Podkarpacia się wyratowała. Niewiele później otrzymała ostrzeżenie za niedozwolone uderzenie nogą w parterze, na szczęście nie skończyło się ono dyskwalifikacją.

W trzeciej rundzie Owczarz dwukrotnie obaliła Habę, ale to zawodniczka pochodząca z Boguchwały, dzięki swojej aktywności we wszystkich płaszczyznach, jednogłośną decyzją sędziów zwyciężyła. Było to jej trzecie zawodowe zwycięstwo (3-1, 1 KO).

Fighterka z Boguchwały, należąca do podkarpackich terytorialsów, trenuje na co dzień w Legionie Team Tarnów oraz Ralph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów.

 

15-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)